ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: Gašparovič- skutočný obraz slovenska
autor: ch.
pridané: 31-03-2009 17:06


Ale nie nie, nahodou to ma velmi hlboku a originalnu myslienku. Priznajme si to a pozrime sa okolo seba bez ruzovych okuliarov. Aka je realita okolo nas, za hranicami nasich uzkych "intelektualnych kruhov"? Co / kto tvori vacsinu slovenska? Pozrite si preferencie volebnych stran, pozrite si ako vyzeraju chodniky v mestach, pozrite sa ako sa ludia spravaju v autach/na cestach a ako sa spravaju k statnemu alebo obecnemu majetku. Taky je obraz slovenska a mali by sme sa zan hanbit. Volit gasparovica znamena pasivne tuto hanbu prijat, volit alternativu vyjadruje (mozno aj marnu, ale aspon nejaku) snahu s tym nieco urobit.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group