ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

krok z kalúže do blata
autor: JP
pridané: 31-03-2009 12:54


Konečne som sa od niekoho dočkal relevantného argumentu (č.2), ktorý ma núti sa zamyslieť nad pridaním sa k voličom Radičovej.
Podobné vecné argumenty pre Radičovú čakám ale v prvom rade od nej, jej podoporovateľov, jej kampane. Zatatiaľ sa pokračuje len v okiadzaní a ponižovaní konzervatívneho voliča a ak to neprestane,
vrcholné poníženie bude dokonané keď sa po druhom kole úkaže, že bez jediného ústretového slova voliči FM volili aj tak IR.

Poukázanie na jej nekomunistickú minulosť 20 rokov po a po všetkých troch prezidentoch komunistoch je už nemotivujúce.
Apelovanie zo strany SDKÚ na konzervatívneho voliča aby ju volil z tohto dôvodu, po tom čo v 2004 sami navrhli komunistu Kukana a tým pokazili voľby, je nehorázna drzosť.

Argument č.3 neberiem, lebo čo je IG zač vieme a vnímame tak citlivo len vnútri SR, navonok do zahraničia je to neškodný noname. Svoju úlohu navonok akotak zvláda.
Aj V.Klaus ho akoby potlapkal po pleci že je dobrý prezident. Tým pár breptom sa nevihne nikto, určite to nie je trapas ako Šuster.

Toto naozaj nie sú voľby 1946 alebo 1998, moja voľbou je ,pravdepodobne - arg. č. 2. ma naštrbuje, neúčasť. Nech na volebnej účasti je vidno, ako sa inde píše,
že starý ujo či mladá teta za to nestojí. Nepojdem voliť niekoho kto ma okydáva a smeje sa do ksichtu.
Toto nie je väčšie-menšie zlo, toto je len rôzne páchnúci hnoj.

Možno zapchám nos, dám gumené rukavice a zaškrtnem Ivetu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group