ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: no
autor: Lukas Krivosik
pridané: 31-03-2009 11:28


Ved ja netvrdim, ze Radicova je stelesnenim zla. Ja len tvrdim, ze to nie je uplne kandidat podla mojho gusta. A nielen preto, ze "svet nevidi ciernobielo". Ona v ramci svojej strategie nekonfliktnosti nie je schopna ani len pomenovat Gasparovicove prilezitostne klamstva, ktore jej v tych diskusiach Seatovic rozprava do tvare.

Miklosko nemal problem povedat mu, co je Gaspar zac. Inak, ja rozdiel medzi Gasparvicom a Radicovou vidim. Ale zaroven vnimam rozdiel medzi nimi dvomi a Mikloskom. Preto som volil Fera a za rozlozenia sil v druhom kole budem ju.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group