ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

no
autor: Osem Konzervativnych Slovakov
pridané: 31-03-2009 11:03


Lukas, je fajn, ze si aspon ciastocne dostal rozum. Ciastocne preto, ze si dokazal odlisit "kvality" Gasparovica a Radicovej. A ciastocne aj v tom zmysle, ze pises, stylom, ako keby si nejaku uzasnu sluzbu, zlym a skaredym liberalom.."Možno treba liberálom ukázať, že naša podpora nie je samozrejmá a snáď im aj dať najavo, že nám nemôžu nadávať do „reakcionárov“, či „zápecníkov“ a potom očakávať zadarmo naše hlasy pre ich kandidáta." - bez urazky, ale ako to myslis, ich kandidata? O com boli vsetky tie snahy za cias tzv. komunizmu a meciarizmu? Boli to iba prazdne reci a pozy? Lebo v pripade, ak si clovek neuvedomuje, ten zasadny rozdiel, medzi Gasparovicom (ako si ho nazval - narodny socialista, byvaly komunista a meciarov, momentalne ficov lokaj) a Radicovou (..ktora sa previnila maximalne tym, ze svet nevidi ciernobielo a ze je liberalna??), je obycajny pozer! Ak niektory konzervativec nepojde volit s tym, ze nie je koho a pritom nadaval na komunizmus a nadaval na meciarizmus, tak je to obycajny slaboch, ktory si v skutocnosti oznacenie "konzervativec" vobec nezasluzi. Neviem co kedy urobila Radicova take zle, ze je nutne povazovat ju jedine za "zlo". Bola vo vlade Mikulasa Dzurindu - ale to bol aj megaortodoxny Vladimir Palko - jedna ruka s Ferom Mikloskom, a modla nasich konzervativcov - a co teraz? Nie je to presne do bodky to, co chceme a preto je to zlo? Zivot je o kompromisoch. V prvom kole som volil Radicovu. Ak by sa do druheho kola dostal Fero Miklosko a Gasparovic, volim Fera, bez diskusie a bez reptania. Aj Fero aj Iveta su svojim sposobom nositelmi Novembra, su nositelmi Slobody, Dostojnosti, Vzdelanosti, Rozhladu, Slusnosti - kto toto nevidi, mi nestoji ani za dalsiu snahu.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group