ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

Gašparovič- skutočný obraz slovenska
autor: LIBERTARIAN
pridané: 31-03-2009 8:07


Lukáš Krivošík :
Radicova istotne nie je idealna. Problem je, ze idealni ludia sice existuju, ale ich "idealnosť" platí iba voči ich vlastnemu fanklubu.
SLOTA je určite idealny pre SNSackych nacionalistov, Bolova pre komunistov, papež pre katolikov. Vy "katolici" mate proste smolu, že papež za slovenskeho prezidenta nekandiduje. A istotne by papez nevyhovoval 80-tim percentam slovakov.

Lukas, ty, so svojimi pololibertarianskymi nazormi by si bol pre vacsinu katolikov totalnym ZLOM, diablom. Tvoje komentare su totalnym ruhanim pre 95% slovakov. Ty si pre slovakov (aj katolikov) ovela vacsie ZLO ako Radicova. Ty si ZLO pre katolikov svojim polo-libertarianstvom , ty si ZLO pre libertarianov svojim tzv. konzervativizmom. Sediš na dvoch stoličkach, a to nie je stabilna poloha.
Slovaci by si zasluzili, aby na ich čele stal Gašparovič. Bol by ich realnym obrazom, bol by symbolom slovenskej ubohosti a malosti. Kazdy narod ma takeho prezidenta, akeho si zasluzi. Bude ozaj smutne, ak naši madarskí spoluobčania svojimi hlasmi obratia volby v prospech Radičovej. Pokrivia tym náš obraz o nás samých. Verím tomu, ze ozajstní slovaci si zvolia prezidenta "na svoju podobu", teda Gašparoviča.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group