ISSN 1335-8715

17-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Volím Fera!

Je tu prvé kolo prezidentských volieb a nejeden pravicový volič váha, koho vlastne podporiť. Ivetu Radičovú alebo Františka Mikloška? Ja som si to rozdelil nasledovne: na prípadnú voľbu menšieho zla budem mať dosť času v druhom kole – ak mi Radičovej hypermotivovaní priaznivci túto kandidátku úplne neznechutia. V prvom kole však volím dobro: Volím Fera!

Reakcia na príspevok

RE: Radičovej background
autor: maly miro
e-mail: najmensi@pobox.sk
pridané: 22-03-2009 22:13


pán Kováčik, nemusíte koordinovať akcie /i keď si myslím,že nedávne stretnutie všetkých nacionalistckých hnutí na Slovensku na deň 14.3. bol spoločne koordinovaný, ale dobre. nechcem Vás chytať za slovo/. ideovo je vaše "gro" v princípe viac ako podobné. čítam a v minulosti cca 5-6 rokov dozadu som tiež čítal ,,Právo národa". dodnes ho mám kdesi doma založené. som rád , že už nezmýšľam tak ako som zmýšľal v tom čase - dnes čítam PN na nete , aby som sa aspoň približne dozvedel, na čom vôbec "frčíte".
myslím, že Vašou otázkou ste iba potvrdili z akého myšlienkového tábora pochádzate - myslíte presne tak ako s Vami sympatizujúci ľudia. klobúk dole ste - poväčšinou šikovní. narábate s pojmami obratne. aby nebolo možné na vás nájsť niečo protizákonné. si myslíte, že za to, že ,,neorganizujete žiadne spoločné podujatia" nie je vidno, že máte spoločné modly - Dr. Tiso, I. Slovenská republika , až paranoidná podozrievavosť voči židom , USA , a niekedy priam zaslepený obdiv k slovanskej jednote, ktorá v podstate existovala len v hlavách idealistov...a zrejme nikdy existovať reálne nebude. pomerne často čítam vašu, i vám duchovne spriaznené stránky a vidím, ako ste si podobní... aj napriek tomu, že vy a vaši ideoví druhovia tvrdíte, že bojujete za niečo /pravdu , spravodlivosť.../ , myslím si, že bojujete hlavne proti niečomu. že čomu? to si musíte odpovedať práve vy /Vy/.
/pozn.: prosím, rozlišujte medzi ,,Vy" a ,,vy". vďaka.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group