ISSN 1335-8715

17-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Volím Fera!

Je tu prvé kolo prezidentských volieb a nejeden pravicový volič váha, koho vlastne podporiť. Ivetu Radičovú alebo Františka Mikloška? Ja som si to rozdelil nasledovne: na prípadnú voľbu menšieho zla budem mať dosť času v druhom kole – ak mi Radičovej hypermotivovaní priaznivci túto kandidátku úplne neznechutia. V prvom kole však volím dobro: Volím Fera!

Reakcia na príspevok

RE: FM
autor: Lukas
pridané: 22-03-2009 13:26


Myslim, ze situacia pre I. Radicovu nie je az taka jasna... Po utokoch, ktore od tzv. "liberalov" chodili a chodia na krestanov (len preto, lebo postavili svojho kandidata), po veciach, co "liberali" vyniesli na Cirkev po liste 7 knazov vedeniu KDH (napr. "liberal" Samuel Abraham: F. Miklosko sa obklopuje ludmi s "reakcnymi nazormi" - co je prosim pekne slovnik, ktory 40 rokov pouzivali proti cirkvi komunisti) a po hlasoch dalsich cirkevnych predstavitelov, proticirkevne clanky v Zurnali a dalsich mediach, odoberanie prava krest. predstavitelom vyslovovat sa k verejnym veciam... podpasovy clanok M. Hvoreckeho o FM, za ktory sa "ospravedlnil"-neospravedlnil stylom, ze ini povedali vyhrady k FM lepsie ako on - po vysloveni sa krestanov k verejnym veciam sa liberalny svet vyfarbil jednoducho velmi silne proticirkevne, a kazdy krestan, ktory p. Radicovu podpori, tento svet proste posilni. Ako fanusik FM Gasparovica vsak samozrejme volit nebudem.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group