ISSN 1335-8715

17-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Volím Fera!

Je tu prvé kolo prezidentských volieb a nejeden pravicový volič váha, koho vlastne podporiť. Ivetu Radičovú alebo Františka Mikloška? Ja som si to rozdelil nasledovne: na prípadnú voľbu menšieho zla budem mať dosť času v druhom kole – ak mi Radičovej hypermotivovaní priaznivci túto kandidátku úplne neznechutia. V prvom kole však volím dobro: Volím Fera!

Reakcia na príspevok

RE: FM
autor: Miso
webstránka: http://drotovan.blog.sme.sk
pridané: 22-03-2009 11:54


No ja osobne som vedel, ze Fero chce iba zviditelnit KDS, ale ak Palko tvrdi, ze KDS sa volbami prezidenta dobre uviedla, tak by sa uz konecne mal dostat do reality. Odhadujem, ze minimalne 50% volicov Mikloska ani netusilo, ze nie je v KDH, tiez odhadujem, ze velke mnozstvo jeho volicov bude v parlamentnych volbach volit KDH a nie KDS, teda realne moznosti KDS nie su na urovni 5,5% ale cca 0,5%-1%.

Na rozdiel od teba vsak chapem volbu ludi, ktori volili Mikloska, volby nie su iba o vyhre ale aj o podpore kandidata, minule volby som volil Martina Butoru a vedel som, ze nema sancu vyhrat, bol mi vsak programovo najblizsi. Svoju volbu by som nemenil.Volby su o vybere najbližšieho kandidata alebo strany a nie iba o vyhre.

Verim vsak, ze sa najde dost volicov Mikloska, ktori budu volit v druhom kole Ivetu Radicovu, a ak nie, tak radsej nech ostanu doma.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group