ISSN 1335-8715

17-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Volím Fera!

Je tu prvé kolo prezidentských volieb a nejeden pravicový volič váha, koho vlastne podporiť. Ivetu Radičovú alebo Františka Mikloška? Ja som si to rozdelil nasledovne: na prípadnú voľbu menšieho zla budem mať dosť času v druhom kole – ak mi Radičovej hypermotivovaní priaznivci túto kandidátku úplne neznechutia. V prvom kole však volím dobro: Volím Fera!

Reakcia na príspevok

FM
autor: anonym
pridané: 22-03-2009 11:42


Prepacte za tu odvahu, ale naozaj si niekto na tomto fore myslel, ze Frantisek Miklosko postupi do druheho kola ? Pretoze aj volici Dagmar Boolovej si to mysleli o nej. Uvedomti si, ze ste uplne zbytocne merali cestu v sobotu tam kam ste isli volit. Vasa cesta, vynalozeny benzin, peniaze na MHD boli vyhodene uplne zbytocne kvoli nicomu. A to si hovorite "intelektuali". Bolo uplne jasne, ze ak sa uskutocni druhe kolo, ziadny Miklosko ani Martinakova sa tam nedostanu.
Prestante uz konecne vymyslat konspiracne teorie, zoberte sa, zakrizikujte tu jednu moznost a budete mat pokoj. Predsa byt veriacim neznamena nemat jednoduchy sedliacky rozum. Bud sa pokusite o zmenu, alebo len predlzite tento stav ktory tu je. Vase deti nebude zaujimat, ci ste boli principialni, alebo nie.
Ja sam som kvoli volbam meral cestu dlhu 300 km a som pevne rozhodnuty tak isto konat aj v druhom kole.

Obycajny student


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group