ISSN 1335-8715

17-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Volím Fera!

Je tu prvé kolo prezidentských volieb a nejeden pravicový volič váha, koho vlastne podporiť. Ivetu Radičovú alebo Františka Mikloška? Ja som si to rozdelil nasledovne: na prípadnú voľbu menšieho zla budem mať dosť času v druhom kole – ak mi Radičovej hypermotivovaní priaznivci túto kandidátku úplne neznechutia. V prvom kole však volím dobro: Volím Fera!

Reakcia na príspevok

RE: Radičovej background
autor: maly miro
e-mail: najmensi@pobox.sk
pridané: 21-03-2009 14:49


Vážený pán Kováčik. informácie , ktoré ste tu poskytli si preverím ako len budem môcť. verím, že Vaša snaha o odhaľovanie pravdy je úprimná. no neviem, či ,,Extra plus" je tou správnou cestou k jej nájdeniu... propagujú ho na na stránke www.prop.sk , ktorá zaváňa nacionalizmom, miernym antisemitizmom - jednoducho tzv. "hejslováctvom" , ktoré má s pravdou pramálo spoločné. okrem toho na tej istej stránke propagujú takmer hneď pod denníkom ,,Extra plus" aj voľne nepredajné ,,Právo národa" , ktoré vydáva Slovenské hnutie obrody /môžete si ho pozrieť na www.sho.sk/ a ktoré nemá ďaleko k Slovenskej pospolitosti-národnej strane. to, že sú na jednom serveri propagované obe periodiká zrejme nebude náhoda. nie je dôležité len to čo informácia obsahuje, ale odkiaľ prichádza. a ja kruhy blízke www.prop.sk, www.sho.sk, príp. ,,Slovenskej pospolitosti" , nepovažujem za niekoho, kto mi poskytne pravdu - ako popis objektívnej reality.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group