ISSN 1335-8715

17-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Volím Fera!

Je tu prvé kolo prezidentských volieb a nejeden pravicový volič váha, koho vlastne podporiť. Ivetu Radičovú alebo Františka Mikloška? Ja som si to rozdelil nasledovne: na prípadnú voľbu menšieho zla budem mať dosť času v druhom kole – ak mi Radičovej hypermotivovaní priaznivci túto kandidátku úplne neznechutia. V prvom kole však volím dobro: Volím Fera!

Reakcia na príspevok

RE: môj pohľad
autor: maly miro
e-mail: najmensi@pobox.sk
pridané: 18-03-2009 19:51


isteže je súčasťou osobnosti FM aj jeho viera a tá vďaka tomu, že je úprimná a nezištná, má pozitívny vplyv na jeho verejné vystupovanie ako politika. je to o tom, kto ako vieru poníma... ale samozrejme, že Cirkev bola jedným z najvýznamnejších kultúrno-spoločenských faktorov v dejinách tzv. západnej civilizácie. o tom niet pochýb. len nie vždy pozitívnym treba dodať...ale v princípe nemám na Cirkev "spadeno" , len niekedy vnímam ich angažovanosť v politike ako kontraproduktívnu - bratanie sa so socialistami dnes a socializmom ako takým v minlosti. sami tým verejne razia politiku /v zmysle slova policy/ menšieho zla.
celkom obratne ste sa vyhli mojej tretej poznámke týkajúcej sa trestu smrti. buď teda moju úvahu považujete za správnu a nechcete to verejne potvrdiť, alebo vám ani nestála za reakciu...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group