ISSN 1335-8715

05-03-2009   Marián Šarkőzy   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dojímavá balada víkendovej chalupy

Dostalo sa mi tej pocty, že radikálne slová o Rúfusovi z môjho blogu boli citované v stĺpčeku filozofa Bakoša v Pravde. Niežeby sa práve o mňa extra zaujímal. Poburujúci citát použil ako mostík k duchaplnej narážke na Palka, Hríba a voličov Mikloška, ktorých vraj evolúcia minula. Z osobného blogu sa stal v jeho podaní článok v .týždni. Palko s Hríbom, ktorí s mojimi vyjadreniami voči Rúfusovi nemajú vôbec nič spoločné to schytali lebo nepodporili Radičovú.

Reakcia na príspevok

Nezamyslane dosledky
autor: Lukas Krivosik
pridané: 06-03-2009 12:44


Inak, ja by som celu vec nasvietil z ineho pohladu a to z pohladu nazamyslanych dosledkov. Co som sa rozpraval s nejakymi knihovnikmi, tak podla nich, po Rufusovej smrti idu jeho basnicke zbierky na dracku ako teple rozky. Poezia sa totiz zvycajne nepredava dobre.

Takze je to zaujimave, ale cela ta mnohotyzdnova debata o Rufusovi jeho legende paradoxne pomohla. Lebo posluzila takmer ako marketingova kampan na jeho knizky. Kazdy si ich chce teraz precitat, aby si urobil nazor.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group