ISSN 1335-8715

02-09-2005   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

ÚPN versuz tieňový Ústav sklerózy národa

Nechcem nijako znevážiť prácu pána Langoša a jeho podriadených. V našich slovenských „rodinných“ podmienkach, kde každý je s niekým kamarát z pieskoviska, spolužiak, bývalý kolega, vzdialená rodina a pod.; v týchto podmienkach globálnej protekcie je veľké víťazstvo, že sme sa rozhodli vysporiadať sa s našou totalitnou minulosťou. Len ... náš spôsob pripomína filozofiu západnej medicíny – lieči symptómy, nie chorobu.

Reakcia na príspevok

Liecba.
autor: Zolo
pridané: 06-09-2005 14:11


Na celom svete sa bonzuje. Nie kazdy a nie cele narody. Obycajne okolo 10% "sikovnych", ktori sa snazia napredovat neeticky. To sa povazuje za prijatelne percento, pokial sa neprekrocili urcite medze nehumannosti.

Civilizacia vsak vynasla aj korektivne mechanizmy. Napriklad gilotinu a slucku. Celkom ucelne, ale na Slovensku nepouzivane. Preco?

Pretoze Langosovi a spol nejde o eliminaciu vinnych, ale o oslabenie narodneho povedomia. Snazi sa dokazat, ze sme historicky zatazeni zloduchovia, ktorym niet podobnych. Pritom my sme iba slusny medzinarodny priemer.

Mali by sme sa samozrejme zlepsit. Zacnime hned dnes. Bojujme proti bonzakom SISky, zahranicnym zpravodajskym sluzbam a aby som nezabudol tych, ktori nasu spolocnost oslabuju. Napriklad malovanim negativnych obrazov podstaty nasej existencie. To je skodlive a moze sa nam to casom vypomstit.

Potrebujeme viac tvrdosti. Teda ak si Langos zasluzi, tak ho casom treba rovno obesit. Tak ako mal v 89tom visiet Kukan, a dalsich 200-300 komunistov. Nie zaevidovat do nejakej listiny. Listiny, ktoru budu pisat podla ineho politickeho kluca, ako dnes.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group