ISSN 1335-8715

23-09-2008   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Akadémia klasickej ekonómie 2008/09

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika v spolupráci s Vysokou školou manažmentu otvárajú v akademickom roku 2008/09 ďalší ročník cyklu seminárov o ekonómií pod názvom Akadémia klasickej ekonómie (AKE).

Reakcia na príspevok

RE: co hovoria
autor: Miso
pridané: 26-09-2008 21:15


LIBERTARIAN, uz minule som ti hovoril, ze hyperinflacia v Nemecku bola v roku 1923 a nie v tridsiatych rokoch.
Mam rad tu tvoju bohorovnost, ked tvrdis, ze ludia, ktory studovali ekonomiu, ako Jakub Jost nevedia nic o krize a ty samouk z libinst.cz víes vsetko.

Ak si tu krizu predpovedal uz minuly rok tak to nebolo ziadne proroctvo, vlani zacala hypotekarna kriza v USA. Ak mas vsak ten dar, ze skvele rozumies ekonomickym cyklom, tak potom v diskusii napis, kedy budu akcie na uplnom dne, nech ich potom rychlo nakupime a zarobime miliony dolarov.

Kazdopadne mohol by si zacat uz konecne uplatnovat metodu falzifikacie a nie len hladat po nete vsetko co ti iba potvrdi tvoje domnienky. Inac budes indoktrinovany ako marxisti.

Ako dobry uvod do novej politickej ekonomie ti odporucam Teoriu verejnej volby od D.B. Johnsona. Pripominam, ze do nej vyznamne prispel aj J. Buchanan, ktory za tento prispevok ziskla aj Nobelovu cenu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group