ISSN 1335-8715

23-09-2008   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Akadémia klasickej ekonómie 2008/09

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika v spolupráci s Vysokou školou manažmentu otvárajú v akademickom roku 2008/09 ďalší ročník cyklu seminárov o ekonómií pod názvom Akadémia klasickej ekonómie (AKE).

Reakcia na príspevok

RE: Nazov AKE
autor: LIBERTARIAN
pridané: 26-09-2008 14:10


Peter :
- musim priznat, ze v mnohych svojich nazoroch som bol silne ovplyvneny hlavne tvojimi clankami , aj inymi z KI. Neskor som sa hodne inspiroval a naucil na LIBINST , aj od prekladov knih "klasickych ekonomov" (???) tam spristupnených , - teda s vynimkou Marxa (ktoreho Jost zaradil medzi KE !!!).

pises :
"Prirodzený poriadok (resp. systém prirodzenej slobody) s fungovaním neviditeľnej ruky trhu, sformulované Adamom Smithom, sú však základným stavebným kameňom, na ktorom stojí ekonómia a ekonomické zákonitosti v praxi."

- Tak uz som fakt popleteny . Po tej diskusii s ekonomom Jostom uz fakt neviem, ci mam verit "systému prirodzenej slobody a fungovaniu neviditeľnej ruky trhu " , alebo mainstremovym ekonomom. ((toto je iba vtip )).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group