ISSN 1335-8715

23-09-2008   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Akadémia klasickej ekonómie 2008/09

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika v spolupráci s Vysokou školou manažmentu otvárajú v akademickom roku 2008/09 ďalší ročník cyklu seminárov o ekonómií pod názvom Akadémia klasickej ekonómie (AKE).

Reakcia na príspevok

RE: co hovoria
autor: LIBERTARIAN
pridané: 26-09-2008 14:06


jakubjost :

Na webe su stovky clankov na tuto temu, "moji" ekonomovia uz desatrocia kritizuju tlacenie inflacnych penazi, su o tom desiatky starych aj novych knih, ....... ak ta to zaujima, mozes si to vsetko vyhladat a precitat, naco to mam ja rozpisovat. Ak vsak vidis Marxa a Bastiata ako "podobnych", tak sa na to vykasli a citaj dalej skripta z EUB.

"o tej krize vieme prilis malo"

- to TY vies prilis malo. Ta kriza bola predvidatelna a aj predvidana uz rok, dva. A z hladiska rakuskej ekonomie sa MUSÍ opakovat neustale, pokial STAT neprestane s tlacenim inflaceniek. Bankovky s desiatimi nulami sa objavuju uz desatrocia v roznych statoch. Dolar padal 20% rocne, ale FED drzal urokovu mieru na 2- 4 percentach. Presne toto sa udialo v Nemecku v 30-tich rokoch. Kto chce NEvidiet, ten to nevidi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group