ISSN 1335-8715

26-01-2008   Lukáš Krivošík   Ficoviny   verzia pre tlač

Fico – druhý Jánošík

Róbert Fico konečne povedal niečo, s čím môže súhlasiť aj pravica. Na stretnutí s občanmi Klenovca, kam prišiel otvoriť športové ihrisko, s valaškou v ruke prehlásil Juraja Jánošíka za „prvého socialistu“, lebo vraj aj on bohatým bral a chudobným dával.

Reakcia na príspevok

Lukáš Krivošík
autor: housecore
e-mail: housecore@azet.sk
webstránka: http://housecore.gfxartist.com
pridané: 06-09-2008 1:17


Poznám tohto človeka len ako autora komentárov na Azet.sk. Fickovcov ide z neho vždy rozhodiť, keďže nemajú protiargumenty, len tie svoje slaboduché nadávky a urážky. Mne sa páči, že napriek tomu, že ho a priori tá banda primitívov uráža (čo on vie, keďže sleduje aj diskusie) píše sofistikovane a na národno-socialistických voličov nenadáva. Ku čomu mám teda osobne rešpekt. Myslím si totiž, že s ficovskou luzou sa komunikovať nedá, treba do nej len nemilostdne a silno kopať, aby z nej niečo bolo. A urážať ich - iba tomu rozumejú. Nechcú počúvať argumenty, chcú žiť v stave permanentnej frustrácie s červenou penou na papuliach. Takže Lukášovi Krivošíkovi prajem veľa zdaru a inšpirácie. A fickovcom prajem hektolitre coop borovičky...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group