ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

RE: off topic
autor: Czechtek
pridané: 19-08-2008 0:03


"Ako PRVE by som zrusil VSETKY ministerstva.
Ale vazne."

to si presne vystihol, to som aj chcel navrhnut, ale bal som sa ze ma tu 98% ludi oznaci za psychopata. Aj takto ma ich oznacilo aspon 90%.

Nedokazu pochopit, ze ked trh s potravinami ktory je ovela zaklednejsi pre ludsku existenciu, ako lieky. (tisicrocia ludia bez liekov a zili) ale bez stravy by nevidrzali par dni. Takze ak stravovanie obyvatelstva dokaze zabezpecit trh a nikto nehladuje, tak preco by trh nemohol zabezpecovat aj zdravotnictvo? Ale zase sem pridu laviciari a par pravicovich konzervativcov co sa budu zamyslat nad tym ze ci si ludia nezacunu po taskach kupovat predrazene lieky na predpis a len tak zosradny ich uzivat. To je presne ako s tym tvojim prirovnanim so zachodom a osratymi rukami, proste ze lud je taky drbnuty ze zacne zrat chcemikalie len preto ze ich niekto predava, co je uplny nezmisel a cela ta saskaren okoho toho je len protekcia a vladne privilegia pre iste farmaceuticke firmy a skupiny ludi co vlastna lekarne atd... To iste tvrdi tvrdi aj Milton Friedman.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group