ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

RE: osetsko
autor: Czechtek
pridané: 18-08-2008 23:54


V podstate mas pravdu, ze medzi demokraciou a "demokraturou" je rozdiel niekedy velmi minimalny az sa straca, podla toho v akom kontexte sa bavime a o com sa bavime.

Napriklad mozme povedat (nie kazdy bude s tym suhlasit) ze za dzrunidu zo vsetkymi jeho chybami (a ze to nebol v podstate LIBERTARIAN) mozme povedat ze bola demokracia). Proste vlada az tak okato a drzo neovlada media (coho dokazom je aj to ze nedokazala "oblbnut masy") ako sa to deje teraz za Fica. Cize ficovu garnituru uz mozme povazovat za pseudodemokraturu s tendenciu priblizovat sa k demokrature.

Ale to su vsetko subjektivne pocity, a pojmy. Chapem tvoj uhol pohladu a ked to zobereme z tvojho pohladu tak tam naozaj v podstate nie je "ziadny" alebo len symbolicky rozdiel.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group