ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

RE: osetsko
autor: Peter Kovar
pridané: 16-08-2008 11:34


neboj, nepride, (dufam). :) kultura je krasna, tiez sa vzdy pytam, ako mohol Boh dat taku krasnu krajinu, takym idiotom. Inak suhlasim, amerike sa to vsetko vratilo, aj v hadke, ktora bola v BR OSN rusky zastupca povedal, ze "Kritizuje nas krajina ktora to iste spravila v 2003" (to sa tykalo narusenia hranic suverenneho statu) aj ked ja som posledny, ktory vidi nejake zive, trefne analogie s vojnou v Iraku a Ruskou agresiou, US aj vdaka volbam, naozaj mozu len dufat, ze diplomaticky tlak EU rusov aspon trosku umudri.

Inak s kamosom sme spravili dohodu o ignoracii ruskych vyrobkov a celkovo vsetkeho ruskeho, odvtedy uz ani QIP nepouzivam :) aj ked pri tej rope to v dohladnej buducnosti asi az take lahke nebude :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group