ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

RE: osetsko
autor: jakubjost
pridané: 15-08-2008 2:37


Pouzijem (nielen) moju oblubenu hayekovsku optiku. Ide o sutaz institucii...americky model imperia sa osvedcil...poucenie zo studenej ojny je, ze nema zmyel strielat denne vlastnych novinarov a utlacat vlastnych obcanov. Putin to chape a mysli na to vzdy ked povie nieco na sposob "v Rusku je demokracia, ktora ma svoje chyby"...to su tie chyby. Rusko sa bude podobat na USA coraz viac. Ci tu niekto naozaj veri na mytus nejakej tisicrocnej ruskej duse opitej vodkou? Sa chodte pozriet do Moskvy, ako vyzera kapitalizmus. Po pade opony doslo k chaosu, rozne mocenske skupiny bojovali, casom si kazda najde miesto, svoju posobnost, pravomoci atd. Jednoducho sa to utrasie.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group