ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

RE: osetsko
autor: Lukas
pridané: 14-08-2008 1:06


Clanok je zaujimavy, aj ked naozaj prekvapuje aj mna, ze je pisany Reaganovcom. Je tam niekolko dobrych veci, ale aj kopa podstatnych negativ. Ak dobre citam, kritizuje US administrativu, ze prijala strednu europu ako byvalu soviet sferu do NATO, ze NATO po pade ZSSR nema zmysel...

"Russian troops arrived in South Ossetia after thousands of Ossetians had been killed by the Georgian attack and after tens of thousands of Ossetians had fled into Russia to escape the Georgian attack. According to news reports, Russian forces have captured Americans who were with the Georgian troops directing their attack on civilians."
vsetci obchadzaju ten zakladny fakt, ci Gruzinci masivne utocili a vyhanali Rusov z Osetska alebo utocili na ich ozbrojencov (rusmi vyzbrojenu kolonu). "According to news reports" - probably russian news reports... maybe...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group