ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

RE: osetsko
autor: jakubjost
pridané: 13-08-2008 23:53


Jasne, momentalne aj ja. Ale vies, to je vec manierov. Rusi tam budu za chvilu. Ked budu mat media spravni ludia, nebude treba strielat novinarov. Ked bude viac vonkajsich nepriatelov, nebude treba vnutornych. Navyse, nevieme, kto a preco dal zabit trebars tu Politkovsku. Iste, je lahke povedat, ze Putin. Ale bolo to tak? Tie hry su zlozite, a ja neverim, ze Rusi su nejak od prirody horsi ludia ako Americania. To co Americania riesili desiatky rokov (ked sa novinari zabijali na ulici) sa v Rusku vyriesi za chvilocku, veci sa ustalia, iste veci sa stanu neziaducimi a vsetko bude fporadecku. Tento model sa ukazal ako vyhodnejsi ako masivne opresie tlace a oponentov.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group