ISSN 1335-8715

13-08-2008   Marián Šarkőzy   Komentáre   verzia pre tlač

Čo prinesie svetovláda Baracka Obamu?

Nástup B.O. do prezidentskej funkcie je nevyhnutný, nakoľko je dôsledkom momentálne celosvetového trendu nástupu triednych šplhúňov do vlád. Proti tomu sa nedá robiť vôbec nič. Nástup šprtov prichádza na západe pravidelne so striedaním hospodárskych cyklov.

Reakcia na príspevok

Fejtón
autor: Miso
webstránka: http://drotovan.blog.sme.sk
pridané: 13-08-2008 20:15


Som rád, že je uverejnený v Pravom spektre letný fejtón.
Každopádne nechápem, prečo má vo všeobecnpsti niekto problém, ak sa stane prezidentom USA niekto bez vízie (aj keď voliči Obamu by to videli asi ináč). Akú víziu mal Bush v roku 2000? Akú mal víziu starý Bush, čo za štyri roky okrem vojny v zálive urobil? Akú víziu mal Jimmy Carter (love and peace?), G.Ford (aj keď ten bol iba administratívne dosadený, keďže ho nikto nikdy nezvolil vo voľbách), L.B.Johnson (silný sociálny štát?), či Herbert Hoover? Akú víziu mal Clinton (Levinskú?)?
Ak sa Obama stane prezidentom, pravdepodobne bude veľmi slabý, veľa Američanov príde o ilúzie a o štyri roky si zvolila niekoho iného. Svet sa nezrúti.
Čo sa týka Slovenska, ktorý politik tu mal niekedy nejakú víziu s výnimkou rusofila Čarnogurského? Teda ak nerátame víziu dobrého kšeftu:)
No a Marián, takto špiniť svojho menovca :o))


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group