ISSN 1335-8715

27-07-2008   Andrej Beňo   Slobodný trh   verzia pre tlač

Univerzita ako produkt spontánneho poriadku

K téme systému slovenského vysokého školstva a nevyhnutnosti jeho reformy sa už na Slovensku prelialo hodne atramentu (a na tomto fóre nie menej). Osobne za jediný konzistentný návrh reformy považujem zavedenie trhových prvkov do systém, t.j. keď už nie jeho úplnú privatizáciu, tak aspoň spoplatnenie vysokoškolského štúdia.

Reakcia na príspevok

RE: klinec po hlavicke
autor: MuadDib
pridané: 03-08-2008 15:14


No prepáč, ale... keď ti niekto dá facku, nebudeš sa snažiť brániť, mu ju snažiť vráti, ale budeš radšej zbabelo utekať, aby ti nedal ďalšiu, alebo ho hoc' aj necháš, nech ťa stlčie?!

Vieš, aj "Janko" sa raz vyjadril v tom zmysle, že SNS existuje skôr iba ako protiváha SMK a keby SMK a jej aktivity zanikli, tak by aj SNS stratizla zmysel pre svoju existenciu.

Pozri sa: niekedy sa to dosť ťažko vysvetľuje, ale tí maďari (teda politici z SMK) sú ako nenažraní kapitalisti pri strete 2 civilizácií. Jednoducho... prečo Maďari hlasujú spravidla podľa etnického princípu, prečo je SMK založená v podstate na etnickom princípe?
Považuješ to vari za normálne a prirodzené? Prečo by potom Slováci nemohli mať tiež svoju konzervatívnu národnú stranu, ktorú by si mohli voliť a ktorá by bola "hrádzou pre (zvrátenosť) SMK"?!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group