ISSN 1335-8715

29-06-2008   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Victoria Curzon-Price: „S eurom by som ešte počkala“

Profesorka ekonómie zo Ženevy, aktívna v mnohých prestížnych európskych think-tankoch a bývalá prezidentka Montpelerínskej spoločnosti o klasickom liberalizme, príčinách švajčiarskeho úspechu, blahodárnosti inštitucionálnej konkurencie, možnom vstupe alpskej krajiny do EÚ a o tom, či je euro úspech. Victoria Curzon-Price. (nekrátené!)

Reakcia na príspevok

Chytiť kapitalistov za krk...
autor: MuadDib
pridané: 30-06-2008 0:06


Lenže ona o nej drísta ešte oveľa viac - pričom to, čo hovorí, ani nedáva zmysel, je to nekonzistentné - mali by sme sa preto snažiť "chytiť ich pod krk"?

Íri spravili len to, že odmietli niečo, čomu ani nerozumeli, čo zrejme ani nečítali - lenže aj vojím odmietnutím si zvolili 1 z 2 alternatív - a v tomto prípade možno aj horšiu - teda napr. pre nich zrejme áno.

Ekonomická integrácia bola nielenže vždy bola, ale aj musí byť nerozlučne spojená s politickou integráciou, lenže ona to "nechce" pochopiť - resp. je platená za svoj úzky pohľad.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group