ISSN 1335-8715

23-06-2008   Pavol Zlatoidský   EUtópia   verzia pre tlač

Lex Orwell

Od nového roku bude všetku elektronickú komunikáciu vo Švédsku neobmedzene sledovať Armádny úrad pre elektronickú komunikáciu (FRA). Jedná sa o zákon, ktorý nemá obdobu v západnej civilizačnej sfére.

Reakcia na príspevok

RE: Kolaboracia
autor: MuadDib
pridané: 27-06-2008 16:27


Presne, tak... nehovoriac o tom, že tam sa jednoducho dlhodobo hovorí a presazuje akási spoločná zmiešanina verejného a súkromného sektora a nikto to tam nemieni spochybňovať či ideologicky ťahať doprava...

Mimochodom, ten, kto by to skúsil, by tam okamžite zhorel...

Nehovoriac o tom, že je to rovnako nezmyselný argument, ako keby kapitalisti odmietali prijímať €, lebo že vraj je to socialistická mena.

Presne tak, kapitalizmus môže takisto rovnako nadávať aj ten, čo si kupuje kapitalistické rožky - a netreba ho obviňovať z toho, že "žerie kapitalizmus", alebo že si užíva z výdobytkov kapitalizmu.

(Ale tiež som nechápal, prečo aj P. Zlatoidský pociťoval takú intenzívnu potrebu sa voči tomu všetkému vymedzovať, zdôrazňovať pôvod zdrojov a pod.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group