ISSN 1335-8715

23-06-2008   Pavol Zlatoidský   EUtópia   verzia pre tlač

Lex Orwell

Od nového roku bude všetku elektronickú komunikáciu vo Švédsku neobmedzene sledovať Armádny úrad pre elektronickú komunikáciu (FRA). Jedná sa o zákon, ktorý nemá obdobu v západnej civilizačnej sfére.

Reakcia na príspevok

RE: Bieda žurnalistiky.
autor: tralos
pridané: 25-06-2008 14:26


Zarucene, politici spicluju aj teba, sliedia a hladaju na teba informacie, chcu ta zdiskreditovat, znicit tvoje oslobodzujuce posolstvo, slovom chcu tebe ako obcanovi zahnat strach a cenzurovat tvoje politicky nevhodne nazory. (Hlavne je, ze uz niekolko rokov vypisujes svoje nazory na roznych forach bez akejkolvek perzekucie... )

Ozajstnym problemom je tu skor auto-imunitna reakcia, alebo lepsie povedane jej zlyhanie.

Tak ako existuju choroby ludskeho tela, kedy nevhodne vyhodnotenie hrozby pre system vyusti v neadekvatnu reakciu imunitneho systemu, tak vsetky tieto bezpectnostne zakony, ktore siahaju na politicku slobodu, su vysledkom prehnanej reakcie zapadnych krajin, su vysledkom zlyhania imunitneho systemu.

Strach, ktory bol ucelovo sireny vo verejnosti a ktory mal posilnit jendotu a silu zapadnych krajin, nakoniec sposobuje presny opak, tak ako silna imunitna reakcia nakoniec usmrti zivot, ktory mal byt imunitnym systemom chraneny.

Vsetky tie poplasne spravy od "planovanych utokov antraxu" az po "jadrove zbrane v Iraku" v skutocnosti docielili, ze ludia zatial akceptuju tieto prehnane vystupy

Na bieli prasok v obalke na poste v Hornej Dolnej sa dnes volaju hasici, policia a ine bezpecnostne zlozky- kto sa potom moze divit, ze sa prijimaju take bezpectnostne opatrenia ako sa prijimaju?

romco


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group