ISSN 1335-8715

23-06-2008   Pavol Zlatoidský   EUtópia   verzia pre tlač

Lex Orwell

Od nového roku bude všetku elektronickú komunikáciu vo Švédsku neobmedzene sledovať Armádny úrad pre elektronickú komunikáciu (FRA). Jedná sa o zákon, ktorý nemá obdobu v západnej civilizačnej sfére.

Reakcia na príspevok

Kolaboracia
autor: jakubjost
pridané: 23-06-2008 22:29


Citim priestor na tuto temu. Hladanie akejsi osobnej nekonzistentnosti je podla mna uplna blbost. Co meni fakt, ze autor pracuje na verejnej skole v Uppsale na tom, ze sa mu ten system nepaci? Ved laviciarov nikto nevini, ze si kupuju rozky v kapitalistickom obchode, kde je vykoristovany pekar, upratovacka aj svaby co zeru zbytky muky. Murray Rothbard pokial viem obchadzal budovu OSN na kilometre, aby ho nikto nevidel s touto instituciou...smola je, ze ju obchadzal po verejnych cestach, hm. Moralne arbitrarny Rawls zas zrejme nosil moralne definovane galoty a tricka, lebo asi tazko by ich niekomu len tak prepustil. Ja nevidim problem v tom, ze Pociatek ci Fico moze byt socialne citiaci a zaroven mat 4x4 Volvo ci dom na Kolibe. Skumanie tychto suvislosti mi pride ako slepa ulicka.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group