ISSN 1335-8715

07-12-2005   Róbert Janko   Komentáre   verzia pre tlač

Neonacisti vo vláde?

Stále s väčším znepokojením, ale hlavne s rastúcim znechutením sledujem verejný diskurz, ktorý sa rozvinul okolo vraždy študenta Daniela Tupého. Každý rozumný človek musí odsúdiť tento brutálny čin, ale každý účastník debaty by mal starostlivo vyberať slová, aby sa nezmenila na výmenu ideologických klišé, ktoré zmaria nevyhnutnú debatu o závažnom probléme.

Reakcia na príspevok

Ja len tak na záver
autor: sines
pridané: 24-04-2008 11:18


Dnes sa ukázalo ,že Tupého nazavraždili neonacisti ako by si to už (teraz zbožne) prialo ĽPR a podobné nezmysli blábotajúce orgánizacie ,ale sa my potvrdzuje skutočnosť ,že niekto musí byť vinný ,takže sa to musí na niekoho zvaliť, aj bez dôkladneho vyšetrenia,v čom sa výraznou mierou angažovala práve ĽPR -od tejto chvíle pochybujem o jej legitimite. Takže P. Daniel Tupý nebol až také neviniatko ako ho prezentovali média, ale mal niečo do činenia s ogranizovaním zločinom-za následky jeho konania si je zodpovedný on sám.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group