ISSN 1335-8715

18-03-2008   Marek Hrubčo   Ideológia   verzia pre tlač

Quo vadis KDS?

Na pravicovom politickom poli vznikol nový subjekt. Najpolitologickejšia trojica Kusý - Haulík - Mesežnikov sa poponáhľala so svojimi "aktuálnymi" prognózami a zaplnila stránky denníkov. Strana nemá šancu, znie verdikt prekurzorov verejnej mienky. Pravicové spektrum mlčí, "kádeháci" vyčkávajú, čo bude. Alebo lepšie, tvária sa, že sa nič nedeje.

Reakcia na príspevok

RE: --
autor: AS
pridané: 22-03-2008 16:59


Je to mozno nedolezite, len pre presnost. Vola sa to Poistenie v nezamestnanosti . http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=118...
Mozno charakterizujes poistenie len podla dobrovolnosti, lenze to nie je v mojej (ani predavacky) kompetencii . Je to ako, ked si platime v poistovni povinne rucenie a za to ze odmietneme dat opravit auto do vybraneho servisu nemame pravo na preplatenie opravy . Jednoducho sloboda tej predavacky je obmedzena, v uspesnej spolupraci statu a anonymnej spolocnosti .

" Aby som len nefrflal, navrhujem dve alternativne "metody":....."

Fajn. Len mam otazku. Ako sa revolucia uskutocni a kto udrzi nastolene modus vivendi, aby nenastalo status quo ante bellum ? (Bude to celosvetovy prevrat alebo sa vsetci ancapy prestahuju postupne na Belize ci iny danovy raj ?.....)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group