ISSN 1335-8715

18-03-2008   Marek Hrubčo   Ideológia   verzia pre tlač

Quo vadis KDS?

Na pravicovom politickom poli vznikol nový subjekt. Najpolitologickejšia trojica Kusý - Haulík - Mesežnikov sa poponáhľala so svojimi "aktuálnymi" prognózami a zaplnila stránky denníkov. Strana nemá šancu, znie verdikt prekurzorov verejnej mienky. Pravicové spektrum mlčí, "kádeháci" vyčkávajú, čo bude. Alebo lepšie, tvária sa, že sa nič nedeje.

Reakcia na príspevok

RE: Pravica sa rozpada
autor: 7gemini7
e-mail: 7gemini7@azet.sk
pridané: 20-03-2008 0:19


No nič nebudeme robiť... sme pekne v prdeli, neslušne povedané. Pravica sa úplne rozpadáva, už aj ja som totálne znechutený, ani neviem, komu by som dal svoj hlas, lebo nič poriadne tu nie je. Viem, že ma bude kopu ludí tu odsudzovať, ale KDH je prekliatie našej politiky. Nie pre svoje konzervatívne hodnoty, ale preto, že ich nanucujú všetkým ostatným!!! To čo riešia teraz s Radičovou, či ju podporia alebo nie iba za predpokladu, že dá nejaké konzervatívne vyhlásenia je niečo neuveriteľné. Lukáš nemal si pravdu, keď si mi tu raz napísal o konzervatívcoch, že svoj názor nenanucujú nikomu a že sú to najtolerantnejší a najslobodnejší ludia... Stále ma presvedčujú, že je to naopak. Ešte aj o nedeli sa tu rozbehla debata a o predávačkách v Tescu, vám asi nehovorí nič slovné spojenie: sloboda volby. Možno že tá predavačka robí práve preto, že potrebujú nejakého človeka na nedelu... A keby to nechce, tak môže zmeniť zamestnanie, zase má slobodnú volbu. Konzervatívci tu začínajú byť najvačší problém pravicovej politiky na SVK, nie pre ich presvedčenie, ale preto, že ho nútia ostatným. Liberáli nikoho nenútia, aby ste svoje tradičné hodnoty nedodržiavali, tak nech nám konzervatívci nekecajú do našich "zvrátených" hodnôt. Amen

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group