ISSN 1335-8715

18-03-2008   Marek Hrubčo   Ideológia   verzia pre tlač

Quo vadis KDS?

Na pravicovom politickom poli vznikol nový subjekt. Najpolitologickejšia trojica Kusý - Haulík - Mesežnikov sa poponáhľala so svojimi "aktuálnymi" prognózami a zaplnila stránky denníkov. Strana nemá šancu, znie verdikt prekurzorov verejnej mienky. Pravicové spektrum mlčí, "kádeháci" vyčkávajú, čo bude. Alebo lepšie, tvária sa, že sa nič nedeje.

Reakcia na príspevok

RE: Zásadne nesúhlasím
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
webstránka: http://www.socialistinternational.org
pridané: 19-03-2008 10:04


Hahaha.

Mam dlhorocnu skusenost z prvej ruky so zivotom na Orave aj ked dnes zijem v BA, mam tam stale svoje kontakty. Orava bola aj ked nie mozno hlavnou ale dolezitou bastou KDH - kopa KDHkov boli doktori, uradnici aj podnikatelia. Aj farari snazivo tlacili ludom do hlavy ze maju volit KDH.

Potom vsak ludia prisli na to ake drahe domiska si tito KDHcki rychlozbohatlici okolo nich stavaju a tiez museli KDHckym doktorom stale calovat uplatky, aby sa o nich nalezite postarali alebo s nimi aspon jednali ako s ludmi.

To ich nastvalo, prestali KDH verit - a obratili sa k Slotovi, na ktorom im imponuje jeho neokrochanost a protimadarska retorika. Predovsetkym v hlasoch SNS a nie SMERu moze KDH na Orave hladat svojich prebehlikov.

A dobre im tak.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group