ISSN 1335-8715

03-03-2008   Michal Drotován   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Náboženská sloboda a registrácia cirkví

Generálna prokuratúra SR podala nedávno podnet na Ústavný súd, aby rozhodol o ústavnosti zákona o slobode náboženskej viery a postavení cirkví a náboženských spoločnosti (Zákon č. 308/1991 Zb.). Existujú na Slovensku náboženské slobody alebo sú tieto práva obmedzené iba pre vyvolené skupiny? Bola novela zákona 201/2007 Z.z. účelová, aby sa zamedzilo registrácii moslimov?

Reakcia na príspevok

RE: Dobry clanok
autor: LIBERTARIAN
pridané: 05-03-2008 14:17


Firstborn :
"tu sa podla mna kardinalne mylis. Podla mna je zakladnym rozdielom lavice/pravice pohlad na cloveka a jeho podstatu, ekonomicke aspekty su len podruzne. "

- Akceptoval by som toto, keby sa jednalo o čiste medziludske vztahy. Ja vsak aplikujem pojmy LAVICA -PRAVICA pre pouzitie vo vztahoch STAT - obcan, a v tomto vztahu ABSOLUTNE ZIADNE "kulturno-eticke" zasahy nepripustam. Preto ma TÁTO rovina vztahu ani nezaujima. Navyse, statu ide v konecnom dosledku HLAVNE O PENIAZE. Peniaze obcanov.
To "kulturno-eticke" dnes zaujima iba malu cast KDHakov." to ale vobec nie je podstatou fasizmu ... vlastne si prave vyslovil taku hybridnu marxisticku teoriu fasizmu. "
- zial, zle si ma pochopil . To "spojenectvo" , ktore som spomenul, nie je IDEOLOGICKE spojenectvo, je to vztah, ked si STAT udrzuje moc laviciarskymi heslami, ale v pozadi sa politici (nie STAT!) nechavaju uplacat velkymi koncernami.
(Nepripomina ti toto tak trochu sucasnu realitu ??? Plne huby socialnej pomoci, ktora realne skoncila pri dvadsatkorunackach u lekara. A multimiliardari si hoveju dalej.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group