ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: Este pre 7gemini7
autor: 7gemini7
e-mail: 7gemini7@azet.sk
pridané: 04-03-2008 13:42


http://www.libinst.cz/komentare.php?id=21... prečítal som si tento komentár, odkaz naň tu dal kolega nadomnou. je to všetko pravda, čo sa tam píše. a z liberálneho hľadiska je to samozrejmé, nie homosexuáli sú diskriminovaní, to zvyšok populácie je privilegovaný. ale keď je jedna skupina privilegovaná štátom a druhá nie, v podstate tá druhá je legálne diskriminovaná. chápem, že skutoční liberáli by boli za zrušenie manželstva ako nejakej štátnej inštitúcie, ale to bohužial nie je možné. ako napísal LIBERTARIAN, z technického hladiska je to správne, ale nie realizovatelné, teraz sa nebudú rušiť zvazky, na ktoré sme zvyknutí velmi dlhý čas a týkajú sa drvivej vačšiny obyvatelstva. ovela jednoduchšie je toto právo dať aj zvyšnej časti populácie, aby sa zaručila rovnosť práv.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group