ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: Este pre 7gemini7
autor: 7gemini7
e-mail: 7gemini7@azet.sk
pridané: 04-03-2008 13:26


ja nechápem ako zvýhodňovaný..... veď my heterosexuáli sme zvýhodňovaní, nie? tým, že máme právo sa sobášiť s ľuďmi, ktorí nás priťahujú. toto právo predsa homosexuáli nemajú. im nezáleží na sobášoch s rovnakou osobou. ja nehovorím nič o RP, to teraz neriešim. hovorím o sobášoch. o tom, že každý by sa mal sobášiť s kým chce. zákon o manželstve je diskriminačný, lebo nedovoluje sobášiť sa medzi luďmi rovnakého pohlavia. pozri sa.. predstav si, že si gay.. a zalúbiš sa do chlapa. žiješ s ním dlhšiu dobu, chceš tento zvazok nejakým spôsobom spečatiť, trebárs manželstvom. čo urobíš?

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group