ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: --
autor: 7gemini7
e-mail: 7gemini7@azet.sk
pridané: 04-03-2008 13:20


no veď tým, že si povolil v otázke interupcie v prípade, že by to ohrozovalo život matky... čiže v prípade ohrozenia života matky by podla teba mohla zabiť svoje nenarodené dieťa... teda v tomto prípade pokladáš život matky za cennejší, ak to dobre chápem :-) na ten 12ty týždeň ti neodpoviem. lebo nepoznám odpoveď, to máš pravdu. nepoznám odpoveď, kedy sa ešte v maternici stáva jedinec človekom a kedy ešte nie... a aj tak skrz toto si myslím, že interupcia by mala byť v záležitosti matky. niekde si písal o pohodlnosti matiek.. možno je to tak.. každopádne vačšinou je to o tom, že nedokáže dieťaťu pripraviť ani základné podmienky pre život... neviem, či je vhodné, aby sa deti rodili do takéhoto prostredia. no ale zaujíma ma, prečo považuješ homonálnu antikoncepciu za niečo zlé???

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group