ISSN 1335-8715

03-03-2008   Michal Drotován   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Náboženská sloboda a registrácia cirkví

Generálna prokuratúra SR podala nedávno podnet na Ústavný súd, aby rozhodol o ústavnosti zákona o slobode náboženskej viery a postavení cirkví a náboženských spoločnosti (Zákon č. 308/1991 Zb.). Existujú na Slovensku náboženské slobody alebo sú tieto práva obmedzené iba pre vyvolené skupiny? Bola novela zákona 201/2007 Z.z. účelová, aby sa zamedzilo registrácii moslimov?

Reakcia na príspevok

RE: Dobry clanok
autor: Firstborn
webstránka: http://www.townhall.com
pridané: 04-03-2008 13:18


ak ti ide o slovenskych konzervativcov, specialne KDH, tak ta potesim, tych moc nemusim....irituje ma ich spajanie moralizovania a statnej moci, co je asi ta najhorsia mozna kombinacia.

Len ako poznamku, ak si myslis ze princip 'bohatym a slobodnym brat, chudobnym a viacdetnym davat' je komunisticky, tak to sa velmi mylis, a divas sa na svet dost ekonomicky-redukcionisticky. ( rovnaka hlupost je povedat ze nacizmus/fasizmus je pravicovy/lavicovy na zaklade ich hospodarskych politik )

Raz som pocul sarkasticku poznamku, ze pre libertarianov je 2.svetova vojna vojnou fasistickeho Nemecka proti fasistickej Amerike, ktora stala po boku fasistickeho ZSSR. Pripadne si za 'fasisticky' dosad 'komunisticky', ak je pre teba zasad do sukromneho vlastnictva komunizmom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group