ISSN 1335-8715

03-03-2008   Michal Drotován   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Náboženská sloboda a registrácia cirkví

Generálna prokuratúra SR podala nedávno podnet na Ústavný súd, aby rozhodol o ústavnosti zákona o slobode náboženskej viery a postavení cirkví a náboženských spoločnosti (Zákon č. 308/1991 Zb.). Existujú na Slovensku náboženské slobody alebo sú tieto práva obmedzené iba pre vyvolené skupiny? Bola novela zákona 201/2007 Z.z. účelová, aby sa zamedzilo registrácii moslimov?

Reakcia na príspevok

RE: Dobry clanok
autor: Firstborn
webstránka: http://www.townhall.com
pridané: 04-03-2008 12:26


aj ti, co v 60tych a 70tych rokoch obsadzovali americke univerzity a spievali si "Hey Hey, Ho Ho Western Civ' has got to go" su asi vymysleni nepriatelia co

aj ten komunizmus bol len vymyslom v popletenych hlavach americkych antikomunistov, ze

a ten americky profesor ( Ward Churchill ) co oznacil obete 9/11 za 'malych Eichmannov' a vyhlasil ze dostali co si zasluzili, to je obhajca ludskych prav

--

vlastne majme sa vsetci radi, ved vseludska laska je taka krasna, a potom jej prostrenictvom dosiahneme kozmicku spravodlivost.

teraz som docital knihu Reflections on a Ravaged Century od jedneho z najlepsich historikov Sovietskeho Ruska .... no pani, podla tvojej logiky si ten clovek toho navymyslal.

"Na rozdiel od minulosti sa konzervatívci už nevenujú aktívne ničeniu svojich nepriateľov (upaľovanie, mučenie, verejné zhanobenie), "

tak prosim ja sa priznavam, ze v skolke som sa raz pobil ( to som este nebol otvorene konzervativny, ale taky ten zakukleny konzervativec )...a v minulom zivote som bol asi mlady zvazak, pripadne niekedy davnejsie Bernard Gui


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group