ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: --
autor: 7gemini7
e-mail: 7gemini7@azet.sk
pridané: 03-03-2008 23:53


:-)))... no keď som si prečítal o tej antikoncepcii, tak som pochopil, ktorá bije.. s akým človekom to diskutujem... odvolával som sa na vieru a Bibliu.. ale mal som, myslím, prečo... človek, ktorý nie je fixne naviazaný na vieru, nemôže považovať hormonálnu antikoncepciu za niečo nemorálne. kondom je podla teba nemorálny? lebo zabraňuje počatiu? lebo má prípravky, ktoré zabíjajú spermie? treba ho zakázať? ano.. asi hej.. aby sme mali každý 30 detí a nič si v živote neužili...

- ""Dokonca ti rozumiem a chapem tvoje pohnutky (na zaver aj ja zlavim), ak by sa jednalo o zivot matky , ok nech teda ma moznost matka sa rozhodnut""..

- takže zrazu považuješ život matky za nadradený.. ale pritom, pokial by bolo dieťa narodené, určite by si nepovažoval matku za preferovanejšiu.. to je zaujímavé, týmto si ale vlastne naznačil tiež, že považuješ narodené dieťa sa cennejšie ako nenarodené :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group