ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: --
autor: AS
pridané: 29-02-2008 8:06


Hned na zaciatok napisem , ze ocenujem tvoj ustupok v bode 2. Daj si pozor aby si sa na tychto nebezpecnych strankach o par dni nestal zanietenym pro-lifeistom ;-)
3. Zvlastne , ze o sebe tvrdis aky si liberal , ale ani ta nenapadne pozriet sa z opacnej strany . 12. tyzden, ktory je umelo urceny je akesi koza cela vlk syty. So zivotom matky to ma malo spolocne, kedze sa vykonavali aj potraty do 24. tyzdna . Dokonca v USA myslim ,ze to bolo mozne az do porodu . Stale nerozumiem cim je viac jedinec po 12. tyzdni ? Preco uz potom nie ?
" no a k 1. bodu - pravdepodobne ma zavrhneš do najhlbších pekiel,"
Na to nemam ani pravo, ani moznost , ale dokonca ani dovod .
Dokonca ti rozumiem a chapem tvoje pohnutky (na zaver aj ja zlavim), ak by sa jednalo o zivot matky , ok nech teda ma moznost matka sa rozhodnut , ale pri viac ako milione potratov u nas vykonanych slo o pohodlie. A k postinoru, ano pokladam ho tiez za potrat dokonca aj hormonalnu alebo chemicku antikoncepciu pokladam za prostriedok na vykonanie potratu .

K bonusu : ja mam rad ked je vo veciach jasno . Skus mi odpovedat z tvojho pohladu (liberalneho) . Predstav si nejakeho samovraha (brat, syn...nech sme viac osobni). Mozno trpi neskutocnymi mukami (psychickymi, fyzickymi) . Mame zachranovat samovrahov ? Alebo to nechat na nich ?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group