ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: Este pre 7gemini7
autor: AS
pridané: 28-02-2008 16:08


Tu sa zase mylis . Bezohladu na orientaciu moze kazdy uzavriet manzelstvo . (vinimka spos. na prav. ukony, a blizky prib. stav) Manzelstvo je zalozene na rozdielnosti pohlavi a vobec nie na politickej, nabozenskej ci sexualnej orientacii . Cize ziadne obmedzujuce prava pre akukolvek skupinu . To ze niekto si nechce ozenit (vydat) este neznamena , ze je obmedzovany v nejakych pravach .
(Ozaj, nemal by sa zaviest institut RN registrovaneho narcizmu? Bolo by to pre tych , ktory chcu zit sami zo sebou a miluju sami seba . ;-) )


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group