ISSN 1335-8715

22-02-2008   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Asociálna charita?

Žijeme v republike, ktorej ekonomika je vraj založená na „princípoch sociálne a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky“. Čo to presne je, nik poriadne netuší. Naša národno-socialistická vláda pracujúcej inteligencie však tvrdí, že buduje sociálny štát, ktorý sa o každého (nie len v núdzi) postará. A rovnako to tvrdia aj inštitúcie EÚ.

Reakcia na príspevok

RE: --
autor: 7gemini7
pridané: 24-02-2008 1:10


neviem, či to presne chápem pojmy liberál a konzervatívec, ale pravičiar som určite v ekonomickej oblasti. som za čo najužší štát, za čo najnižšie zdaňovanie a samozrejme čo najmenšie obmedzovanie na trhu. a čo sa týka kultúrnych vecí (v tomto sa asi posudzuje konzervatívec a liberál, ale môžete ma poučiť, lebo som si nie istý) cirkev neuznávam, verím v ludskú inteligenciu, verím, že každý má právo na to, či svoj život človek ukončí, kedykolvek chce aj za pomoci eutanázie, verím, že každá nechtiac matka si môže dať svoje dieťa zobrať a v to, aby každý homosexuálne orientovaný človek mohol žiť so svojim druhom v manželstve, pretože za svoju orientáciu nemôže. jednoducho som za čo najvačšiu slobodu v ekonomickej aj osobnej oblasti. ešte by ma zaujímalo, čo je to vlastne lavicový liberál, Lukáš Krivošík to často spomína, tak by som mal rád úplne presné vysvetlenie, ďakujem :-)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group