ISSN 1335-8715

26-01-2008   Lukáš Krivošík   Ficoviny   verzia pre tlač

Fico – druhý Jánošík

Róbert Fico konečne povedal niečo, s čím môže súhlasiť aj pravica. Na stretnutí s občanmi Klenovca, kam prišiel otvoriť športové ihrisko, s valaškou v ruke prehlásil Juraja Jánošíka za „prvého socialistu“, lebo vraj aj on bohatým bral a chudobným dával.

Reakcia na príspevok

RE: Ficovi sa darí
autor: AS
pridané: 07-02-2008 17:37


Nebudem si vsimat tvoje "hlbokomyselne" invektivy .
Bud necitas po sebe , alebo si necital co som ti pisal . Este raz ja som nikde nespochybnoval dobu v ktorej zil Janosik . Vobec som sa k nej nevyjadroval . Cely cas som len spochybnoval tvoj vyrok , ktory jednoducho mi prisiel, jemne povedane, odvazny .
Len taky detajl mna obvinis z prekrucania, ale ze sam prekrucas vlastne vyroky ti nevadi . (Samozrejme mas na to plne pravo )
K tomu poslednemu odseku, paradoxne 19. storocie v skutocnosti vytvorilo " celonarodneho hrdinu Janosika" 18. storocia . V skutocnosti ten hrdina viac pasuje do toho 19. ako 18. storocia. (Zase je to len detajl, ktory nie je az taky podstatny).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group