ISSN 1335-8715

26-01-2008   Lukáš Krivošík   Ficoviny   verzia pre tlač

Fico – druhý Jánošík

Róbert Fico konečne povedal niečo, s čím môže súhlasiť aj pravica. Na stretnutí s občanmi Klenovca, kam prišiel otvoriť športové ihrisko, s valaškou v ruke prehlásil Juraja Jánošíka za „prvého socialistu“, lebo vraj aj on bohatým bral a chudobným dával.

Reakcia na príspevok

RE: KDH bojuje za Fica
autor: Lukas Krivosik
pridané: 30-01-2008 13:12


Libertarian, ja sa ti fakt niekedy cudujem. Nasledujucich Ficovych sedem rokov (dvanast je privela) je jednoznacne mensie zlo ako schvalenie Lisabonskej zmluvy, ktora ma platit naveky (alebo do schvalenia este horsieho dokumentu) a v celej Europe. Ved tam uz ani nebudes mat pred tym eurokomunizmom poriadne kde emigrovat. Leda ak na Novy Zeland.

Na druhej strane, ak by to na Slovensku nepreslo v januari a v UK alebo Irsku by sa objavili titulky, ze v ratifikacii je na nejakom Slovensku problem, tak by to povzbudilo aj tamojsich obyvatelov.

Inak, pozitivom tejto situacie je, ze par ludi si vobec zacalo klast otazku, co vlastne v tej Lisabonskej zmluve je a preco ju musime schvalovat drhui po Madarsku.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group