ISSN 1335-8715

26-01-2008   Lukáš Krivošík   Ficoviny   verzia pre tlač

Fico – druhý Jánošík

Róbert Fico konečne povedal niečo, s čím môže súhlasiť aj pravica. Na stretnutí s občanmi Klenovca, kam prišiel otvoriť športové ihrisko, s valaškou v ruke prehlásil Juraja Jánošíka za „prvého socialistu“, lebo vraj aj on bohatým bral a chudobným dával.

Reakcia na príspevok

RE: Ficovi sa darí
autor: AS
pridané: 29-01-2008 17:09


Ja uz len doplnim "libertariana" o uzasnosti tejto vety :

" Jánošíkovská legenda je totiž postavená na fakte, že feudálny systém BOL nespravodlivý, takže každý, kto sa dostal do protikladu so spoločenským systémom, sa neskôr automaticky stal hrdinom. "


Kedze komunisticky system BOL nespravodlivy takze kazdy kto sa dostal do protikladu so spolocenskym zriadenim sa stane skor ci neskor automaticky hrdina . Skusim par kandidatov vymenovat : Pan Oravy Stanislav Babinsky , alebo obesena Irenka Cubirkova, pripadne z Banskej Bystrice pastier Juraj Luptak .Ak by sme isli akoze od prveho "disidenta" tak by nim mal byt Igor Šimonič z Horných Orešian. Má na svedomí najmenej 160 trestných činov, popravili ho v roku 1950 .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group