ISSN 1335-8715

26-01-2008   Lukáš Krivošík   Ficoviny   verzia pre tlač

Fico – druhý Jánošík

Róbert Fico konečne povedal niečo, s čím môže súhlasiť aj pravica. Na stretnutí s občanmi Klenovca, kam prišiel otvoriť športové ihrisko, s valaškou v ruke prehlásil Juraja Jánošíka za „prvého socialistu“, lebo vraj aj on bohatým bral a chudobným dával.

Reakcia na príspevok

RE: Re. zlodejská zberba
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
webstránka: http://www.socialistinternational.org
pridané: 28-01-2008 15:16


Pomerne dlhy cas som sa poflakoval po americkych konzervativnych forach takze mam nejaku predstavu ake myslienkove odnoze v americkom konzervativizme prevladaju, nech uz je niekto paleo alebo neo. Ti co uprednostnovali grassroot komunitu boli vacsinou typickou ukazkou juzanskeho redneckizmu ktory vie vsetko najlepsie vyriesit s brokovnicou v ruke - velmi inspirativne. A hoci to boli kreacionisti ako zatati, uspech Ameriky videli v socialnodarwinistickom "survival of the fittest". Chapem ze socialny darwinizmus sa do americkeho konzervativizmu vpasoval skor z libertarianizmu kedze laissez-faire advokati ako William G. Sumner s nim radi flirtovali.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group