ISSN 1335-8715

07-01-2008   Filip Likavčan   Komentáre   verzia pre tlač

Ako vytrhnúť slovenskej politike političku

Blížiace sa prezidentské voľby rozhýbali úvahy o kandidátoch na túto úradnícko-reprezentačnú funkciu. Zjednodušene povedané prezident má byť úradník podpisujúci zákony a reprezentant štátu prijímajúci návštevy. Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník a reprezentant.

Reakcia na príspevok

RE: trosku off topic
autor: Czechtek
pridané: 09-01-2008 14:37


"Navyse, ak euro prinesie zdrazovanie, Fico moze poukazat na opoziciu a povedat "to nie ja, to SDKU a NBS ma nutili do prijatia eura"

Dobre si pametam, ze ako pri diskusiach o tom ci vstupit alebo nevstupit do EU Dr. Fico neustale zdoraznoval ake zdrazovanie nas to caka. A ono skutocne potraviny zdrazeli (rohlik o 90%)!! ale nie po tom co sme vstupili do EU, ale po tom co zacal vladnut Fico.

Dobre vies, ze cokolvek sa udeje, Fico to obrati v mediach tak, ze vsetci su zodpovedny za zdrazovanie len on nie, a on je ten dobry ktory ich chce ochranit pred obchodnymi retazcami a ktovie cim. Vid posledne dramaticke zdrazenie potravin.

Na Fica by tak mozno platilo devet milimetru duraznej argumentu. A nie politicka diskusia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group