ISSN 1335-8715

07-01-2008   Filip Likavčan   Komentáre   verzia pre tlač

Ako vytrhnúť slovenskej politike političku

Blížiace sa prezidentské voľby rozhýbali úvahy o kandidátoch na túto úradnícko-reprezentačnú funkciu. Zjednodušene povedané prezident má byť úradník podpisujúci zákony a reprezentant štátu prijímajúci návštevy. Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník a reprezentant.

Reakcia na príspevok

RE: trosku off topic
autor: Lukas Krivosik
pridané: 09-01-2008 12:11


Libertarian, ja si uvedomujem limity KDH, ale je dobre, ze aspon niekto tieto veci na Slovensku hlasa. Navyse, ak euro prinesie zdrazovanie, Fico moze poukazat na opoziciu a povedat "to nie ja, to SDKU a NBS ma nutili do prijatia eura". A tak moze vyhrat este jedny volby s kritikou "krajne pravicovej antisocialnej vlady".

Fico tu bude najviac este sest - sedem rokov a potom to jeho vlastnych volicov omrzi. Ale byrokraticky bruselsky superstat tu bude mozno desatrocia. Z dlhodobeho hladiska na nas EU moze mat daleko negativnejsi dopad ako par rokov Ficovho rozdavania.

A co sa tyka Jana Figela, nemam tam ziadne iluzie.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group