ISSN 1335-8715

07-01-2008   Filip Likavčan   Komentáre   verzia pre tlač

Ako vytrhnúť slovenskej politike političku

Blížiace sa prezidentské voľby rozhýbali úvahy o kandidátoch na túto úradnícko-reprezentačnú funkciu. Zjednodušene povedané prezident má byť úradník podpisujúci zákony a reprezentant štátu prijímajúci návštevy. Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník a reprezentant.

Reakcia na príspevok

bútora a čútora
autor: ariston aton :D
e-mail: post@post.sk
pridané: 09-01-2008 0:14


nevyhrá, lebo je distinguovaný sociológ, ktorý žil v amerike, teda nebude rozumieť problémom jednoduchého obyvateľstva s jeho problémami. Ivan plní úlohu reprezentanta, myslí národne a cíti sociálne a to ľudia potrebujú, a ak sa máme vyvarovaŤ eufemizmov, vždy budú sympatickejší prezidenti, ktorí nepodpíšu každú kravinu, ktorú schváli parlament, bez nejakej širšej spoločenskej diskusie. Je to teda jeho mocou, a legitímnym právom...zbrzďovať, spomaĺovat legislatívny proces a hraŤ na tie správne struny...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group